مشاهده قیمت و خرید عطر و ادکلن کوچ

بررسی مشاهده قیمت و خرید عطر و ادکلن کوچ Coach

کوچ یک شرکت آمریکایی کالاهای چرمی است که در سال 1941 در منهتن نیویورک ایجاد شد. گروهی متشکل از شش صنعتگر چرم، تجارت اصلی را که ابتدا شرکت تولیدی گیل نام داشت، تأسیس کردند. در سال 1946، مایلز و لیلیان کان به این شرکت پیوستند. Cahns که قبلاً در تولید کالاهای چرمی و کیف دستی تجربه داشت و با حس تجاری خوب، شرکت را به سمتی هدایت می کرد که به آن کمک می کرد تا به یکی از محبوب ترین طراحان کیف دستی آمریکایی تبدیل شود.

مایلز کان تا سال 1950 شرکت تولید گیل را تصاحب کرد. کیف پول ها و کالاهای چرمی کوچک تولید شده توسط این شرکت سودآور بودند، اما علاقه کان به فناوری و مواد جدید به گسترش تجارت به تولید کیف های دستی زنانه کمک کرد. در سال 1961، برند Gail Leather Products، Inc. متولد شد. کیف های دستی تولید شده توسط این شرکت، شکاف بین قطعات طراحان با قیمت بالا و کیف های ارزان قیمت و بی کیفیت را که بازار کیف های دستی زنانه آن روز را تشکیل می داد، پر کرد. کوچ از چرم گاو با کیفیت استفاده کرد و فرآیندی را توسعه داد که آن را نرم و بادوام می کرد و زمانی که طراح بانی کشین در سال 1962 وارد کشتی شد، تقاضا برای کیف های دستی شرکت افزایش یافت.

همکاری با کشین تا سال 1974 ادامه داشت و استفاده او از رنگ، سخت افزار، جیب و سایر ویژگی ها خط تولید این شرکت را متحول کرد. این شرکت همچنین شروع به تولید لوازم جانبی کوچک مانند خودکار و جاکلیدی کرد و زیر نظر او کفش‌ها را گسترش داد. در اواسط دهه 1970، Gail Leather Products، Inc. نام خود را به Coach Products, Inc تغییر داد.

Coach شروع به ارائه محصولات خود از طریق سفارش پستی کرد و در نهایت به فروشگاه های بزرگ، فروشگاه های تخصصی و مشارکت با فروشندگان منتخب گسترش یافت.

در سال 1980، این شرکت مجدداً نام خود را به Coach Leatherware Company تغییر داد و در سال 1985، این شرکت به تولید کننده مواد غذایی آمریکایی Sara Lee Corporation فروخته شد.

در زمان سارا لی، برند کوچ بوتیک‌های ویژه‌ای را در خارج از نیویورک افتتاح کرد و محصولات خود را از طریق فروشگاه‌های بزرگ عرضه می‌کرد و عملاً در سراسر آمریکا به شرکتی که امروزه شناخته شده است گسترش یافت.

Coach توسط سارا لی فروخته شد و در سال 2000 به یک شرکت سهامی عام تبدیل شد. امروزه بیش از 500 فروشگاه Coach در ایالات متحده و کانادا و یک شرکت تابعه کاملاً تحت مالکیت در بازار ژاپن به نام Coach Japan وجود دارد. Coach همچنین به طور گسترده در فروشگاه های بزرگ در سراسر ایالات متحده توزیع می شود و در بیش از 200 فروشگاه خارج از بازار ایالات متحده موجود است. دفتر مرکزی این شرکت در منهتن باقی مانده است و پیشنهاد Coach به پوشاک، کفش، عینک، چمدان، لوازم جانبی غیر چرمی و عطر گسترش یافته است.

عطر و ادکلن کوچ

اولین عطر کوچ، با رایحه زنانه کوچ، در سال 2007 به بازار عرضه شد. عطرهای کوچ امروزه همراه با شرکت های استی لودر عرضه می شوند.

 

کوچ 35 عطر و ادکلن تا سال 2023 به بازار عرضه کرده. اولین نسخه در سال 2007 تولید شده و جدیدترین آن تا زمان نگارش این مطلب مربوط به سال 2023 است. عطرهای Coach با همکاری عطرسازانی چون Antoine Maisondieu، Natalie Gracia-Cetto، Olivier Pescheux، Shyamala Maisondieu، Nathalie Lorson، HonorineChorephe-Firemeneult، ساخته شده اند. فلیپو، برونو یووانوویچ، ماری سالامگن، سلین بارل، ژولیت کاراگوئوزوگلو، نادگه لو گارلانتزک و سونیا کنستانت.

قیمت ادکلن Coach اصل

خرید اینترنتی ادکلن کوچ اصل

قیمت عطر کوچ اصل از سایت مارسلا

همکاران ما همواره در حال بازبینی  و بررسی تمامی قیمت ها هستند و در تلاشیم تا همیشه بهترین قیمت ممکن را در کنار کیفیت خدمات عالی و در خور شان کاربران مارسلا ارائه نمائیم.

کمتر
فیلتر و جستجوی تخصصی (3 محصولات)
فیلترهای فعال انتخابی شما

قیمت

3,289,995 تومان - 3,800,010 تومان

جنسیت

رایحه اصلی

رایحه فرعی

بهترین فصل استفاده

طراح (سازنده) عطر

گروه بویایی

Product added to wishlist
Product added to compare.