گالری مارسلا این اطمینان را به شما می دهد که با حساسیت ویژه ای تمام محصولات ورودی به شرکت را بررسی کرده و به دلیل حساسیت موجود، تمام محصولات را از مبادی 100% معتبر تهیه نموده تا آسوده خاطر و با یقین کامل تمام محصولات ارائه شده را با ضمانت واقعی اصالت کالا تقدیم شما سروران گرامی نماید.

کلیه ی محصولات در مارسلا با ضمانت کتبی اصالت کالا و فاکتور رسمی تقدیم مشتری خواهد شد.

جهت اطمینان هر چه بیشتر و سهولت در خرید کاربران گرامی، شرایط ضمانت محصولات به شرح زیر میباشد:

1- ضمانت عودت بی چون و چرای محصول تا 48 ساعت

مشتری میتواند به هر دلیل، محصول دریافتی را تا 48 ساعت به مارسلا مرجوع کرده و وجه خود را پس بگیرد. در این شرایط محصول به هیچ عنوان نبایستی از حالت اولیه و وکیوم خود خارج شده باشد.

بدیهی است محصولاتی که بصورت اورجینالیتی و از کارخانه بدون وکیوم عرضه میشوند (مثل تستر ها) شامل این شرایط نبوده و امکان عودت به این شکل را ندارند.

2- ضمانت عودت وجه در صورت عدم اصالت

در صورتیکه حداکثر 7 روز پس از دریافت محصول و حتی پس از استفاده از عطر، محرز شد که کالایی که تحویل شده فاقد اصالت میباشد، طبق فاکتور و ضمانت نامه ای که برای شما صادر میشود، عوامل شرکت را مطلع تا در اولین فرصت سفارش شما بدون هیچ هزینه ای عودت شده و وجه به حساب شما واریز شود.

3- ضمانت فیزیکی:

در صورتیکه محصولی که به دست مشتری رسید و از نظر فیزیکی به واسطه ی فرایند حمل و نقل مشکلی داشت، بایستی بلافاصله (کمتر از 24 ساعت پس از تحویل) مشکل را به کارشناسان مارسلا اعلام نماید تا بدون هیچ گونه هزینه، کالا تعویض گردد. لازم به ذکر است در اینصورت هیچ تغییر ظاهری در بسته بندی زمان تحویل نبایستی رخ دهد و از عطر نیز استفاده نشده باشد. (این شرایط فقط برای مشتریان شهرستان امکانپذیر است)

توجه: از شما سروران گرامی ساکن تهران خواهشمندیم کالاهای با بسته بندی آسیب دیده را به هیچ وجه قبول نفرمایید. قبول کالاهای با بسته بندی آسیب دیده از سوی خریداران به منزله تایید کالا تلقی شده و برای بازگشت تایید نخواهند شد. بنابراین از تحویل گرفتن کالاهای با بسته‌بندی آسیب دیده، خودداری نمایید. همچنین جهت رسیدگی، مراتب را فوراً به امور مشتریان مارسلا اطلاع دهید.

سایر مشکلات تولید کننده مانند خرابی والف، اسپری و ... به عهده مارسلا نیست.

Product added to wishlist
Product added to compare.