طبق شرایط ضمانت محصول، امکان عودت وجه برای مشتریان عزیز مارسلا، به شرایط زیر وجود دارد (برای مشاهده شرایط ضمانت اینجا را کلیک کنید):

1- عودت بی چون و چرای وجه:

طبق قوانین و شرایط مارسلا مشتری میتواند به هر دلیل، محصول دریافتی را تا 48 ساعت به مارسلا مرجوع کرده و وجه خود را پس بگیرد. در این شرایط محصول به هیچ عنوان نبایستی از حالت اولیه و وکیوم خود خارج شده باشد.

بدیهی است محصولاتی که بصورت اورجینالیتی و از کارخانه بدون وکیوم عرضه میشوند (مثل تستر ها) شامل این شرایط نبوده و امکان عودت به این شکل را ندارند.

در این حالت، مشتریانی که قصد عودت محصول را دارند، بایستی با کارشناسان پشتیبانی مارسلا حداکثر تا 48 ساعت پس از تحویل محصول تماس گرفته، و هماهنگی های لازم جهت عودت محصول به انبار مارسلا را انجام دهند، پس از دریافت محصول توسط مارسلا و بررسی صحت و سلامت کالای مرجوعی، نهایتا تا 72 ساعت وجه سفارش به حساب شخص خریدار عودت میگردد.

هزینه های بسته بندی و ارسال محصول در این شرایط، به عهده ی مشتری بوده و پس از کسر این هزینه ها وجه باقیمانده به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

2- ضمانت عودت وجه در صورت عدم اصالت

در صورتیکه حداکثر 7 روز پس از دریافت محصول و حتی پس از استفاده از عطر، محرز شد که کالایی که تحویل شده فاقد اصالت میباشد، طبق فاکتور و ضمانت نامه ای که برای شما صادر میشود، عوامل شرکت را مطلع تا در اولین فرصت سفارش شما بدون هیچ هزینه ای عودت شده و وجه نهایتا تا 72 ساعت پس از وصول محصول به حساب مشتری واریز می گردد.

در این شرایط تمام هزینه های رفت و آمد و عودت محصول به عهده ی مارسلا بوده و هر هزینه ای که مشتری بابت عودت محصول یا احراز اصالت انجام دهد، توسط مارسلا پرداخت خواهد شد.

Product added to wishlist
Product added to compare.