خرید عطر میسون فرانسیس کورکجان 724 زنانه/مردانه Maison Francis Kurkdjian 724
  خرید عطر میسون فرانسیس کورکجان 724 زنانه/مردانه Maison Francis Kurkdjian 724
  خرید عطر میسون فرانسیس کورکجان 724 زنانه/مردانه Maison Francis Kurkdjian 724
  خرید عطر میسون فرانسیس کورکجان 724 زنانه/مردانه Maison Francis Kurkdjian 724

  عطر میسون فرانسیس کورکجان 724 زنانه/مردانه Maison Francis Kurkdjian 724

  22,333,000 تومان
  • عطری خنک و جذاب

  • نت های غالب: آلدهید، مشک سفید، ترنج کالابریایی، یاس مصری

  • بهترین فصل برای استفاده: بهار، تابستان، تا حدود کمی پاییز و زمستان

  • بهترین زمان استفاده در طول شبانه روز: روزانه 

  • بهترین گروه سنی جهت استفاده: مناسب هر دو نسل جوان و مسن

  • بهترین مکان و موقعیت استفاده: استفاده روزمره ، اوقات فراغت و محيط های دوستانه، محيط های رسمی و جلسات کاری، محيط های ورزشی و تا حدودی قرارها ، ديت ها و ميهمانی های شبانه

  • ماندگاری: 3 از 5

  • پخش بو (نشر بو): 3 از 5

  عطر زنانه و مردانه 724 از خانه عطر و ادکلن میسون فرانسیس کورکجان، در سال 2022 توسط Francis Kurkdjian طراحی و روانه ی بازار شد. 724، از دسته عطرهای خنک بوده، لذا این عطر مردانه و زنانه مناسب فصول گرم سال می باشد. گالری مارسلا، به عنوان مرجعی معتبر جهت خرید عطر و  ادکلن اورجینال، Maison Francis Kurkdjian 724 را با فاکتور رسمی و ضمانت نامه ی اصالت کالا تقدیم می نماید.

   

  خرید عطر (ادکلن) میسون فرانسیس کورکجان 724 زنانه/مردانه Maison Francis Kurkdjian 724 اصل

  724 عطری است زنانه و مردانه که در سال 2022 توسط  فرانسیس کورکجیان طراحی و روانه بازار شد. نت های ابتدایی آن آلدهیدها و ترنج کالابریا هستند. نت های میانی عبارتند از یاس مصری، نخود شیرین و نرگس درختی و نت های پایه نیز مشک سفید و چوب صندل هستند.

  این عطر جذاب همچون خورشید در روز و ماه در شب بر آسمان پاک شهر مسلط می شود، مناظر شهری و معماری اطراف آن آشکارا در زیبایی گرافیکی این ادو پرفیوم گلی مشک‌دار به چشم می خورد. این عطر را میتوان بسیار درخشان، پر جنب و جوش و اعتیاد آور توصیف کرد که می کوشد تا شما را با احساس و ریتم شهر همراه کند.

  در نت های اولیه، حس طراوت، پاکی و  انرژی جریان دارد که از ترنج ایتالیایی و آلدئیدها تشکیل شده است. در قلب این عطر، هاله ای مطبوع نهفته است که توسط دسته گلی با ساختار یاسمین مصری، نخود شیرین و پرتقال ساختگی منتقل می شود. در نت های پایه، در نهایت به لطف چوب صندل و آکورد مشک سفید فضا به سمت حسی محصور کننده و آرامش بخش هدایت می شود.

  چوب صندل سفیداین چوب هندی مقدس است. در بسیاری از متون سانسکریت ذکر شده است و هنوز در آسیا در جشن های مذهبی سوزانده می شود. برای عطرسازان، Santalum که در هند، چین و اندونزی در حال رشد است، مرجع است با وجود اینکه اکنون دو گونه دیگر در استرالیا و کالدونیای جدید کشت می شود. کیفیت هندی آن اغلب به عنوان میسور شناخته می شود زیرا این منطقه تاریخی در جنوب شبه جزیره است که بیشترین مقدار را تولید می کند. روغن تقطیر شده از درخت ده متری کمیاب و گران است، زیرا بیش از 50 سال طول می کشد تا درختی به دست آید که بتوان از آن در عطرسازی استفاده کرد. نوسانات کم آن را به یک نت پایه بسیار پایدار تبدیل می کند. رایحه آن چوبی، شیری، کمی تند و در عین حال ملایم و فراگیر است.

  آلدهیدها: آلدهیدها ترکیبات مصنوعی هستند که از ابتدای قرن بیستم در عطرسازی مورد استفاده قرار می‌گیرند و ویژگی‌های بویایی بسیار متفاوتی با یکدیگر دارند. آنها می توانند به طور متناوب بوی مرکبات (پرتقال، نارنگی)، بوی صابون یا بوی فلزی را که یادآور اتوی داغ است (بخار لباسشویی و غیره) القا کنند. آلدهیدها اغلب با نت های گل همراه هستند، طراوتی پرجوش و پیچیده و همچنین حجمی غیرقابل انکار را به ارمغان می آورند و همچنین برای مدت طولانی تری باقی می مانند.

  ترنج کالابریایی: مرکبات برگامیا که به خاطر نت میوه ای خود در چای ارل گری شناخته شده است، به طور گسترده در عطرسازی استفاده می شود زیرا نت های اولیه ی تازه و درخشان آن نوعی شادی سرزندگی و نشاط را به عطر می بخشد. روغن آن از پوست میوه به دست می آید. جنوب ایتالیا در کشت این مرکبات تخصص دارد که در ترکیب ادکلن و بسیاری از عطرهای زنانه و مردانه استفاده می شود، با جنبه های تازه، گلی و معطر که تا قلب عطر کشیده می شود.

   گل های تازه: این یک دسته گل از گل های هوایی است که به سختی چیده شده و به سختی باز شده، فرانسیس کورکجیان برای انجام این کار،یک سرینگا را که به آن یاس شاعر نیز می گویند، با رایحه ای در نوسان بین شکوفه پرتقال و یاسمن تازه ساخت. سپس اثرات دو گل بی‌خطر دیگر، فریزیای درخشان و زنبق دره را بازتولید کرد و آنها را با هم ترکیب کرد. نت سبز زنبق دره عطر مرکبات را تشدید می کند و حس گلی مطبوع به جا می گذارد.

  یاس مصری: یاس مورد استفاده در عطرسازی که با نام لاتین خود به عنوان jasminum grandiflorum شناخته می شود، به طرز شگفت انگیزی قوی و چند وجهی است، از گل های نارنجی، خورشیدی، میوه ای (موز، توت فرنگی، زردآلو)، تا حیوانی و تند.

  یاس ساختار پیچیده و شکننده ای دارد به گونه ای باید صبح خیلی زود و پیش از آنکه خورشید عطر آن را خراب کند برداشت شود. رایحه آن فقط با حلال های فرار قابل استخراج است و به دلیل بازده کم اسانس آن بسیار گران است.

  مشک: مشک طبیعی که در ابتدا از گوزن‌های مشک تبتی استخراج می‌شد، از سال 1973 در عطرسازی ممنوع شد. به جنبه های چوبی تا حیوانی. مشک ها نت های پایه بسیار ماندگار و نسبتاً غیرفرار هستند. آنها به طور گسترده در مواد شوینده و نرم کننده های پارچه استفاده و معمولاً مشک سفید نامیده می شوند زیرا رایحه کتانی تمیز و نرم و کرکی را تداعی می کنند و احساس لطافت و راحتی مناسب برای انواع عطرها را القا می کنند. امروزه نت مشک با ملایمت بی نظیر خود که مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است، در اکثر عطرهای زنانه و مردانه وجود دارد. 

   فرانسیس کورکجیان: "چیزی در مورد شهرهای بزرگ وجود دارد که شما را فرا می گیرد، شما را جلا می دهد، شما را بالا می برد. من آن انرژی ارتباطی، آن زندگی را که یکپارچه می تپد را به عطری تبدیل کردم.

  آکورد های اصلی عطر میسون فرانسیس کورکجان 724

  آکورد های اصلی عطر میسون فرانسیس کورکجان 724

  آکورد های اصلی عطر میسون فرانسیس کورکجان 724 را روایح گل های سفید، آلدهیدی، مُشکی، گلی و مرکباتی تشکیل داده اند.

  نتهای غالب تشکیل دهنده ی میسون فرانسیس کورکجان 724

  نتهای غالب تشکیل دهنده ی میسون فرانسیس کورکجان 724:

  آلدهید، مشک سفید، ترنج کالابریایی، یاس مصری بیشترین نقش را در میسون فرانسیس کورکجان 724 ایفا می کنند

  میسون فرانسیس کورکجان724 در چه دسته بندی جای دارد؟

  میسون فرانسیس کورکجان724 در کدام گروه بویایی قرار میگیرد؟

  میسون فرانسیس کورکجان724 عطریست فرش و گلی با آکوردهای غالب شکوفه های سفید، آلدهید و مشک

  میسون فرانسیس کورکجان724 در چه فصلی بهترین بازخورد را دارد؟

  میسون فرانسیس کورکجان724 در چه فصلی بهترین بازخورد را دارد؟

  Maison Francis Kurkdjian 724 عطری خنک بوده و بهترین و پر بازخورد ترین فصل برای استفاده از آن، بهار و تابستان است

  میسون فرانسیس کورکجان724 برای چه گروه سنی و چه جنسیتی بهترین بازخورد را دارد؟

  میسون فرانسیس کورکجان724 برای چه گروه سنی و چه جنسیتی بهترین بازخورد را دارد؟

  عطر زنانه/مردانه میسون فرانسیس کورکجان724 به خوبی برای تمام سنین قابل استفاده است.

  میسون فرانسیس کورکجان724 را کی و کجا بپوشیم (استفاده کنیم)؟

  میسون فرانسیس کورکجان724 را کی و کجا بپوشیم ؟

  بهترین پرفورمنس را میسون فرانسیس کورکجان724 در روز خواهد داشت. این عطر را میتوان در استفاده روزمره ، اوقات فراغت و محيط های دوستانه، محيط های رسمی و جلسات کاری، محيط های ورزشی و تا حدودی قرارها ، ديت ها و ميهمانی های شبانه استفاده کرد. همانطور که در نمودار مشاهده میفرمائید میسون فرانسیس کورکجان724 برای استفاده روزمره ، اوقات فراغت و محيط های دوستانه بازخورد بسیار عالی میتواند داشته باشد. 

  ماندگاری و پخش بوی میسون فرانسیس کورکجان724 چقدر است؟

  ماندگاری و پخش بوی میسون فرانسیس کورکجان724 چقدر است؟

  طبق امتیاز کاربرانی که از عطر میسون فرانسیس کورکجان724 استفاده کرده اند، میزان ماندگاری و پخش بوی این عطر متوسط است. امتیاز مصرف کنندگان میسون فرانسیس کورکجان724 را در این نمودار میتوانید مشاهده بفرمائید

  پرفیومر عطر میسون فرانسیس کورکجان724

  پرفیومر (عطار) میسون فرانسیس کورکجان724

  عطر میسون فرانسیس کورکجان724 در سال 2022 توسط Francis Kurkdjian طراحی و به بازار عرضه شد. 

  ویدئو کلیپ نمای 360 درجه محصول

  مجموعه کالکشن لاین

  نزدیک ترین روایح مشابه به میسون فرانسیس کورکجان724

  افرادی که عطر میسون فرانسیس کورکجان724 را می پسندند، عطرهای زیر را نیز دوست دارند:

  پر فروشترین و محبوب ترین عطر و ادکلن های برند میسون فرانسیس کورکجان

  خرید مطمئن عطر ادکلن میسون فرانسیس کورکجان 724 اصل و اوریجینال از مارسلا

  گالری مارسلا، به عنوان مرجعی معتبر جهت خرید عطر و  ادکلن اورجینال، این محصول را با فاکتور رسمی و ضمانت نامه ی اصالت کالا تقدیم می نماید.

  *

  شرایط ضمانت و بازپس دادن - عودت بی چون و چرای عطر و ادکلن را در گالری مارسلا، میتوانید در بخش قوانین مرجوعی و سوالات متداول سایت مطالعه فرموده و با خیال آسوده، عطر خود را از مارسلا تهیه فرمائید.

  قیمت عطر ادکلن Maison Francis Kurkdjian 724 اصل در سایت مارسلا

  همواره در مارسلا تلاش ما ارائه ی بهترین قیمت ممکن در کنار حفظ کیفیت محصول و خدمات دهی ارزنده و در خور شان و شخصیت کاربران ارزشمند مجموعه مارسلا بوده است.

  در همین راستا، همیشه قیمت محصولات توسط تیم مربوطه بازبینی و بروزرسانی میشود و قیمت اعلامی در سایت معتبر است.

  اگر محصولی مشاهده فرمودید که فاقد قیمت یا سبد خرید فعال است (به دلیل عدم موجودی)، حتما با ما تماس بگیرید تا در صورت امکان تهیه ، بهترین قیمت روز را تقدیم شما کنند.

  خرید ادکلن میسون فرانسیس کورکجان724 | خرید آنلاین ادکلن Maison Francis Kurkdjian 724 | فروش عطر میسون فرانسیس کورکجان724

  جنسیت
  زنانه-مردانه
  نوع عطر
  Eau de Perfume
  طبع
  خنک
  حجم
  70ml
  نت اولیه
  ترنج- آلدهید
  نت میانی
  یاس مصری - گل نخود- نرگس درختی
  نت پایه
  مشک- چوب صندل سفید
  بهترین فصل استفاده
  ماههای گرم
  ماندگاری عطر
  خوب
  پخش بو
  متوسط
  طراح (سازنده) عطر
  Francis Kurkdjian
  کشور مبدا برند
  فرانسه
  نوع برند
  نیش
  سال معرفی به بازار
  2022
  گارانتی
  اصالت و کیفیت کالا/بازگشت وجه در صورت عدم اصالت

  نظر / پرسش

  متوسط امتیاز کاربران

  4.0
  1 نظر
  ★★★★★ عالی 0
  ★★★★☆ خوب 1
  ★★★☆☆ متوسط 0
  ★★☆☆☆ ضعیف 0
  ★☆☆☆☆ خیلی ضعیف 0

  • نظر (1)
  • پرسش و پاسخ (0)
  Product added to wishlist
  Product added to compare.