دانستنیهای عطر و ادکلنعطر و ادکلن

یک شیشه عطر برای مصرف چند روز است ؟

هر میل یک شیشه عطر چند تا پاف میشود ؟
برای اینکه متوجه شویم یک شیشه عطر تا چه زمانی تمام میشود و همچنین با توجه به اینکه سری یا والف ادکلن ها با هم متفاوت است آزمایشی را انجام دادیم که مایلیم با شما در میان بزاریم .

با ازمایش بر روی ۳ عطر مختلف با سایز ۵۰ میلی لیتر متوجه شدیم که میانگین هر شیشه عطر ۵۰ میلی ۷۰۰ بار اسپری میکند که به راحتی میشه متوجه شد که هر ۱۴ اسپری برابر است با ۱ میل . ولی باز این مقدار ممکن است متغیر باشد به خصوص برای عطرهایی که والف بازتری دارند .

puf

از آنجا که هرکس تعداد متغیری اسپری میکند ما جدولی برای شما تهیه کریدم که به شما کمک میکند متوجه شوید عطرتان تا چه زمانی مورد استفاده قرار میگیرد (بدیهی است این اعداد و ارقام برای یک عطر با حجم ۵۰ میلی لیتر صادق است و برای عطرهای با حجم بالاتر مثل ۷۵، ۹۰، ۱۰۰، ۱۲۵ میلی لیتر و … اعداد را به تناسب ، خودتان می توانید محاسبه فرمائید):

عطر  برای ۳بار اسپری حدود ۲۳۳ روز
عطر  برای ۵بار اسپری  حدود ۱۴۰ روز
عطر  برای ۱۰بار اسپری  حدود ۷۰ روز
عطر  برای ۳بار اسپری  حدود ۴۶۶ روز
عطر  برای ۵بار اسپری  حدود ۲۸۰ روز
عطر  برای ۱۰بار اسپری حدود ۱۴۰ روز

سوال دیگری که خیلی از کاربران سایت از کارشناسان ما میپرسند این است که چرا عطر و ادکلن آنها ماندگاری و پخش ندارند و پاسخ خودشان به این سوال این است : “حتما اورجینال نیست!! ”

و جالب تر اینکه وقتی میپرسیم چند بار اسپری میکیند و یا آیا در طول روز آنرا تجدید میکنید میگویند ۲ الی ۳ اسپری و تجدید هم نمیکنیم !

خوب مسلما نمیتوان از این شیوه استفاده از عطر انتظار معجزه و عطر افشانی در فضای محور خود داشت .

برای اینکه عطری با ماندگاری بیشتری داشته باشید مقالات بسیاری در وبلاگ مارسلا آمده که حتماً با مطالعه آنها ماندگاری بیشتری از عطرهای مورد علاقه خود تجربه خواهید نمود.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − دو =

دکمه بازگشت به بالا